Кліматичні міркування

Весняну пору року чудово підійде центральним і північних регіонах, а ось для півдня, де м'яка погода спостерігається восени і взимку, осіння висадка вважається більш сприятливою.  Тим більше враховуйте, що далеко не всяка яблуня може виростати в будь-якій точці Землі, а у кожного сорту є своя певний час, необхідне для дозрівання плодів.  Не соромтеся ознайомитися з каталогом різноманітності сортів перед покупкою, щоб не брати сорт навмання, орієнтуючись по яким-небудь малопомітним ознаками саджанців яблуні.

купити саджанці яблуні в Україні

Продовження статті "Що потрібно знати перш, ніж купити саджанці яблуні в Україні?"

Дослідження грунту

 Якщо Ви хочете все зробити технологічно правильно, не бентежачись необхідності виконати ще деякі додаткові завдання, то ось порада від фахівців: потрібно попередньо взяти зразок грунту для дослідження.  Результати дадуть відомості про склад грунту Вашої присадибної ділянки, які допоможуть визначитися з відповідним «Поліпшувач грунту»: усунути недоліки і «відрегулювати» рівень pH.  Важливим моментом є той факт, що проба повинна бути взята приблизно з тієї глибини, де саджанець яблуні пустить коріння!

 Вирішивши саджанці яблуні купити в Україні, варто також пам'ятати про те, що вони:

 потребують хорошого дренажу, здатному утримувати помірна кількість вологи, а також побоюючись потрапити в «морозний кишеню», де осідає холодне повітря низинних районів;

 розташуванні на «сонячному» місці: краще плодоношення зможе забезпечити 6-7 годин щоденного річного сонячного світла;

 якщо саджанці яблуні - карликові, то подбайте про забезпечення системи підтримки, оскільки під вагою врожаю вони можуть викорчовуватися.