Мій кошик

Оптові поставки рослин. Купити декоративні дерева, чагарники і квіти.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Справжньою прикрасою будь прибудинкової території є квіти, придбати які в широкому видовому і сортовому різноманітності пропонує наш садовий центр «Зелене господарство». У нас здійснюється продажа однорічних квітів, з допомогою яких як досвідчені садівники, так і аматори, зможуть не тільки прикрасити свою присадибну ділянку, але і надати йому оригінального, неповторного вигляду. Зокрема у нас можна придбати: чорнобривці, сальвію, віолу, петунію, бальзамін, бегонію, колиус та інші рослини на будь-який смак і колір.

Замовити на кінець зими або на початок весни оптову закупку однорічних квітів Ви можете вже сьогодні, позвонивши по телефону, або залишивши повідомлення на сайта. Будемо раді співпраці з Вами!

Купити однорічні садові квіти

Відмінною характеристикою, якою володіють однорічні садові квіти, є їх здатність до швидкому цвітінню протягом одного сезону, що дуже до душі сучасним квітникарям. Адже за рахунок цього, ландшафтний дизайн може змінюватися щороку, вражаючи своєю оригінальністю та різноманітністю. Крім того, варто зауважити, що однорічники досить невибагливі у догляді, і можуть рости на різних видах грунту.

Купити однорічні садові квіти

Однорічні квіти для саду

Вибираючи однорічні квіти для саду, варто орієнтуватися не тільки на свій смак, але і враховувати особливості території, на якій Ви плануєте вирощувати той чи інший вид рослини. Також варто приділити увагу і поєднання кольорів. Наприклад, для створення долгоцветущих, яскравих і рівних бордюрів можна використовувати агератум, чудово росте на сонячних ділянках з поживним грунтом. Цей вид рослини чудово поєднується з сальвией, чорнобривцями, айстрами і т. д.

Однорічні квіти для дачі

Якщо Ви бажаєте щоб Ваші клумби радували безперервним буйством фарб, то при придбанні рослин важливо враховувати терміни їх цвітіння. Як правило, однорічні квіти для дачі цвітуть досить довго, починаючи з червня і до вересня, а іноді і до перших заморозків. Найдовше цвітуть петунії, фіалки, чорнобривці. У той час як раніше зацвітають бегонії, волошки, маки, лаватери.

Однорічні квіти для саду

Вгору