Садовий центр декоративних рослин «Таволга» створений на базі тепличного господарства. На території вирощуються акліматизовані рослини високої якості. Десятки гектарів землі, ряди великих теплиць, сучасна техніка та досвідчені професіонали в садовому господарстві забезпечують якісними рослинами Епіцентри України, ринки, державні структури та багато оптових та роздрібних магазинів України. Ознайомитись із роздрібними цінами понад 350 видів рослин Ви можете відвідавши наш садовий центр в м. Біла Церква, вул. Героїв Маріуполя (колишня Льва Толстого), 32a.
На нашому сайті Ви зможете замовити та купити листяні та хвойні дерева, чагарники, квітучі багаторічники, декоративні трави. Ми надсилаємо рослини в будь-яку точку України, використовуючи свій транспорт чи Нову пошту. Замовлення формуємо швидко та дбайливо, пакуємо надійно та сумлінно, щоб рослини доїхали в цілості та гарно себе почували!
Неодмінно запрошуємо Вас приєднатися до нашої вайбер-групи і сторінки в Facebook.
Будемо раді бачити нових учасників нашої спільноти, де Ви дізнаєтеся про новинки, акції, можливі знижки і просто зможете почитати цікаві факти про наші рослини, подивитися фотографії саджанців у різні пори року, а також обмінятися своїми враженнями про придбану рослину чи яку плануєте купувати!

Нам дуже цікаво дізнатися, як ростуть наші рослинки!
Приємного Вам перегляду та вдалих покупок!

У нас ви можете замовити:

✔️Озеленення, благоустрій та ландшафтні роботи.

✔️Розробка та проектування ландшафтного дизайну.

✔️Стрижка і обробка клумб і квітників.

✔️Посадка дерев, чагарників, посів газонів.

✔️Оформлення алей і парків.

✔️Прибирання, догляд за зеленими насадженнями, полив газонів, прорізка і покіс трави.

✔️Обрізка і естетичне оформлення кущів і дерев.

✔️Спилювання або обрізка аварійних і сухостійних дерев та чагарників, розпилювання дерев, що впали, погрузка і вивезення.

✔️Обслуговування територій.

Посадковий матеріал вирощений у Київській області на відкритому ґрунті, що гарантує стійкість у наших кліматичних умовах. Продається з грудкою землі або в контейнері для кращого приживання.