Цей декоративний кущ, який досягає двох метрів у висоту, покривається жовтими бруньками, перетворюються в їстівні ягоди, є членом сімейства барбарису (Berberidaceae). Для північноамериканської медицини традиційним є використання магонії падуболистной при лікуванні лихоманок, діарея, диспепсії, подагрі, ревматичних захворювань, хвороб нирок і жовчовивідних шляхів, а також хронічних рецидивуючих дерматозів. Проте деякі дослідження тепер вважають, що магонія падуболиста пропонує один з найбільш перспективних природних методів лікування хворих на псоріаз на сьогоднішній день.

купити магонію КиївВ останні роки вченими було виявлено, що екстракт кори і кореня магонії падуболистной містить алкалоїди берберин, протебеберберин, бербамин і оксикантин – сильні протигрибкові та протимікробні засоби. Дослідження клітинної культури продемонстрували, що ці алкалоїди інгібують (пригнічують) зростання різних пухлинних клітин, а також індукує потужну антиоксидантну активність, ингибирующую зростання кератиноцитів (аномальних клітин шкіри) і зменшують запалення. Дія цих алкалоїдів пояснює, чому екстракт магонії падуболистной успішно використовується для лікування різних шкірних захворювань (псоріаз, дерматит, екзема, грибкові стану), а також розлади травлення і стану крові.

Тести американських і канадських дослідників показали, що магонія падуболиста є одним з п'яти найбільш впливових трав'яних протигрибкових засобів, також сприяє метаболізму жирів. А вчені з Національного інституту раку продемонстрували, що магонія падуболиста Apollo інгібує ліпоксигеназу і гідропероксид ліпідів – фактор, який може виявитися вирішальним у поясненні, чому рослина настільки корисно для людей, що страждають псоріазом.

Перше клінічне дослідження магонії падуболистной, що використовується для лікування псоріазу, було зареєстровано у 1992 році. У багатоцентровому рандомізованому дослідженні взяли участь 93 пацієнти з легким і помірно важкою формами псоріазу, у понад 70% з яких спостерігалося значне поліпшення в кінці лікування. Після успіху початкового досвіду було проведено відкрите перспективне багатоцентрове дослідження 89 практиках по всій Німеччині, задействовавшее 433 пацієнта з гострою та хронічною формами псоріазу. Лікування полягало у застосуванні мазі з екстракту магонії падуболистной протягом дванадцяти тижнів. 375 пацієнтів продовжували лікування протягом року, як і планувалося спочатку, або залишали експеримент на ранній стадії, так як зазнали повне очищення шкіри. Оцінка дерматологів з приводу поліпшення або зникнення симптомів у які беруть участь склала 81,1%.

купити магонію и декоративні кущі

В садовому центрі "Таволга" Ви можете придбати магонію Падуболистну різних розмірів:

Магнолія (Размер: h(см):40-60; C5. Роздрібна ціна: 250 грн.)
Магнолія (Размер: h(см):60-80; C3. Роздрібна ціна: 250 грн.)
Магнолія (Размер: h(см):60-80; C7,5. Роздрібна ціна: 340 грн.)
Магнолія Суланжа (Размер: h(см):150-200; C45. Роздрібна ціна: 2170 грн.)
Магонія падуболиста (Размер: C2. Роздрібна ціна: 90 грн.)
Магонія падуболиста (Размер: C3. Роздрібна ціна: 100 грн.)
Магонія падуболиста (Размер: h(см): 40-60. Роздрібна ціна: 170 грн.)
Магонія падуболиста (Размер: h(см): 60-80. Роздрібна ціна: 200 грн.)
Магонія падуболиста (Размер: h(см): 80-100. Роздрібна ціна: 290 грн.)
Магонія падуболиста (Размер: h(см):40-60; C10. Роздрібна ціна: 170 грн.)
Магонія падуболиста Aurea (Размер: h(см): 30-40. Роздрібна ціна: 140 грн.)
Магонія падуболиста Aurea (Размер: h(см): 40-60. Роздрібна ціна: 170 грн.)