Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Розплідник рослин Tavolga ✔️ Інтернет-магазин декоративних рослин і квітів оптом, Київ, Україна

Широкий асортимент рослин, вирощених на території власного розсадника;

Ялини, хвойні та інші дерева, безліч кущів і квітів;

Широкий вибір вазонів для дому, дачі та офісу;

Озеленення, благоустрій та ландшафтні роботи;

Розробка і проектування ландшафтного дизайну;

Пристрій і обробки клумб і квітників;

Посадка дерев, кущів, посів газонів;

Оформлення алей і парків;

Прибирання, догляд за зеленими насадженнями, полив газонів, прорізання і покіс трави;

Обрізка та естетичне оформлення кущів і дерев;

Спилювання або обрізка аварійних і сухостойких дерев і чагарників, розпилювання повалених дерев, навантаження та вивезення;

Обслуговування територій.


Приєднуйтесь! Наші сторінки в соціальних мережах:

facebook.com/TavolgaBC

facebook.com/groups/TavolgaBC

 

  instagram.com/tavolgabc/   

 

 

   twitter.com/bcsadpitomnik 

Інтернет магазин декоративних рослин Садового центру «Таволга»

З розвитком цифрових і інтернет-технологій, будь-кольоро - або садівник без особливих клопотів ускладнень може придбати декоративні дерева, рослини, насіння, розсаду або цибулини в інтернет-магазині. Однак наскільки це виправдано і зручно, а також, які гарантії своїм покупцям може надати віртуальна торгова майданчик?

«Садовий Центр» - стрімко набирає обертів інтернет магазин рослин Київ, головний офіс якого територіально розташований в р. Біла Церква, не втомлюючись приймати заявки не тільки на садові рослини Київ, але і в інших містах України. Гарантовано якісна продукція, пропонована нами на сайті, сотнями українців оцінена по достоїнству, зробила з них задоволених постійних клієнтів. Адже кожен знає: тільки та робота, до виконання якої підходиш з душею і задоволення, принесе позитивний результат!

КУПИТИ ДЕКОРАТИВНІ ДЕРЕВА ДЛЯ САДУ

Наш Інтернет магазин декоративних рослин Садового центру «Таволга» відтворив у власних теплицях умови вирощування, повністю адаптовані під клімат України, і надає всім бажаючим можливість придбати широкий вибір як однорічних, так і багаторічних рослин.

Вирішивши купити рослини для саду Київ у нас, Ви зможете відчути всі принади наданого нами широко вибору порід: від квітів-однорічок до можливості придбати декоративні дерева Київ. Всі види і сорти пройшли повну акліматизацію, тому сміливо можна вибирати вподобані чагарники, дерева або квіти для озеленення саду або дачної ділянки. Наш комплекс – це сукупність п'яти теплиць і відкритій території, на яких вирощується справжня краса природи! Ну а «бонусний» ком землі, який йде в комплекті, дозволяє купити рослини Київ, які не повинні мати проблем з приживлюваністю на новій ділянці! Звертайтеся в наш інтернет магазин рослин Київ!

Наш каталог включає в себе як квіткові рослини, так і плодові, декоративні дерева для саду високої якості, купити які можна за найбільш демократичними цінами.

РОСЛИНИ ДЛЯ САДУ КИЇВ

Надання можливості ретельного вивчення товару на наявність пошкоджень або інших дефектів перед покупкою (опція, відсутня в онлайн-магазинах), готовність забрати покупку відразу ж після оплати, - ось та знайома і зрозуміла схема, за якою здійснюється торгівля в звичних стаціонарних магазинах. Крім того, виключається ризик обману нечесними продавцями, яких в інтернет-торгівлі досить багато.

Однак є й недоліки. Так, у стаціонарних садових центрах Ви знайдете, як правило, лише ті рослини для саду Київ, які користуються найбільшою популярністю і швидше за все розкуповуються. Тому доведеться пожертвувати своїм особистим часом і силами, розраховуючи купити більш рідкісний вид, при цьому не маючи жодних гарантій, що такі зусилля будуть виправдані.

Ще одним, не завжди зручним моментом, є необхідність безпосередньо відвідати магазин, щоб придбати рослини для саду Київ або інвентар.

Вгору